KOMUNIKATY

 

DBI 2020 

Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

 

      Nasza szkoła po raz kolejny włącza się do tej ogólnopolskiej akcji, podczas której zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Wszyscy bowiem powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

 

 

Mamy nadzieję, że poprzez organizację naszych szkolnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa uczniów, każdy z nich zrozumie, że ponosi odpowiedzialność za to, co robi w internecie i w jaki sposób z niego korzysta.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”