KOMUNIKATY

V Gminny Konkurs Krajoznawczy

W tym roku, dokładnie 05.10.2017 odbył się V Gminny Konkurs Krajoznawczy „Gmina Sośnie w Dolinie Baryczy Moją Małą Ojczyzną”, w którym uczniowie naszj Szkoły po raz kolejny odnieśli sukces i zajęli I i II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Zwycięzcami byli Natalia Michalewska uczennica klasy VI - I miejsce i Adrian Spławski uczeń klasy VII – II miejsce. Z kolei w kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajął Mikołaj Maciejewski uczeń Gimnazjum w Granowcu, natomiast II miejsce zajęła Milena Bąkowska uczennica Gimnazjum w Sośniach.

Uczniowie zajmując te miejsca przeszli do etapu rejonowego, który odbył się 11.10.2017 r. w Miliczu. Nasi uczniowie zajęli V miejsce. Gratulujemy sukcesów i podziwiamy ich za posiadaną wiedzę.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”