21 grudnia został rozstrzygnięty konkurs historyczno- plastyczny dla klasy III pod hasłem „Historia mojej rodziny- drzewo genealogiczne”. Celem konkursu była integracja rodziny, promowanie wspólnego spędzania czasu wolnego, zainteresowanie historią własnej rodziny, propagowanie wartości rodziny, rozwijanie zainteresowań plastycznych. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klasy III. Wszystkie „drzewa” były bardzo starannie wykonane, przejrzyste  i niezwykle ciekawe.
   W skład komisji konkursowej weszli: Pani Barbara Nowak, Pani Małgorzata Bystrzyńska i Pani Aldona Maryniak. Przy wyborze zwycięskich drzew brano pod uwagę prawidłowe rozmieszczenie przodków na schemacie, oryginalność, a przede wszystkim wysiłek włożony w wykonanie pracy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także ich rodzicom, dziadkom bez pomocy których nie powstałyby tak ciekawe prace.

Oto lista laureatów:

I miejsce- Maciej Stoppok