KOMUNIKATY

  21 grudnia został rozstrzygnięty konkurs historyczno- plastyczny dla klasy III pod hasłem „Historia mojej rodziny- drzewo genealogiczne”. Celem konkursu była integracja rodziny, promowanie wspólnego spędzania czasu wolnego, zainteresowanie historią własnej rodziny, propagowanie wartości rodziny, rozwijanie zainteresowań plastycznych. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klasy III. Wszystkie „drzewa” były bardzo starannie wykonane, przejrzyste  i niezwykle ciekawe.
   W skład komisji konkursowej weszli: Pani Barbara Nowak, Pani Małgorzata Bystrzyńska i Pani Aldona Maryniak. Przy wyborze zwycięskich drzew brano pod uwagę prawidłowe rozmieszczenie przodków na schemacie, oryginalność, a przede wszystkim wysiłek włożony w wykonanie pracy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także ich rodzicom, dziadkom bez pomocy których nie powstałyby tak ciekawe prace.

Oto lista laureatów:


I miejsce- Maciej Stoppok
II miejsce- Natalia Wirth
III miejsce- Zuzanna Kisińska i Patryk Pyrka

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”