KOMUNIKATY

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Noszę odblaski- dostaję oklaski". Głównym jego celem było uświadamianie dzieciom konieczności noszenia elementów odblaskowych w celu zwiększenia swojego bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy konkursu wykonywali własnoręczne breloczki lub znaczki odblaskowe. Prace były bardzo pomysłowe, ciekawe i estetycznie wykonane. Można je podziwiać na gazetce szkolnej. Zwycięzcy oraz uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, dyplomami oraz elementami odblaskowymi. Konkurs przygotowały Pani Aldona Maryniak i Pani Marzena Siedlecka.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Wojciech Grobelny z klasy III

II miejsce- Dawid Kusza z klasy IV

III miejsce- Wiktoria Reksa z klasy IV

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”