KOMUNIKATY

 

Z racji tego, że 14 lutego przypada w ferie Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować pocztę walentynkową na tydzień przed zimową przerwą. Chcieliśmy również przez to zaznaczyć, że uczucia można wyrażać każdego dnia roku i to nie tylko naszym sympatiom, ale także rodzicom, dziadkom czy rodzeństwu. Uczniowie naszej szkoły przygotowali skrzynkę walentynkową, do której można było wrzucać kartki.
W piątek przed feriami zostały one rozdane a co za tym idzie zobaczyliśmy wiele uśmiechu na twarzach wszystkich obdarowanych.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”