KOMUNIKATY

Recytatorzy z Cieszyna są bezkonkurencyjni!

 

   Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów SP w Cieszynie okazało się największym sukcesem w całej Gminie Sośnie. Sprawiło niesamowitą przyjemność zarówno dzieciom, nauczycielom jak i rodzicom.

   01 lutego 2018 roku na 5 szkół nasi uczniowie z Cieszyna zdobyli najwyższe oceny, na którą składało się pięć kryteriów: dobór tekstów do możliwości percepcyjnych uczniów, interpretacja tekstu, kultura słowa, dykcja i ogólny wyraz artystyczny.

   W kategorii klas I – III zdobyliśmy dwa I miejsca: Hanna Olech z kasy III i Patryk Pyrka z klasy III. Ich opiekunami jest pani mgr Marzena Siedlecka.

   W kategorii klas IV – VII – I miejsce miała Julia Antoniak z klasy VII, a II miejsce – Natalia Michalewska z klasy VI. Uczennice przygotowała pani mgr Barbara Siedlecka. Okazało się, że każdy reprezentant SP w Cieszynie uzyskał najlepsze oceny jury w całej gminie.

   Jesteśmy dumni z naszych recytatorów i mamy nadzieję, że będziemy mogli często podziwiać ich talenty, bo są niesamowite.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”