KOMUNIKATY

Sukces naszej uczennicy w konkursie

 

       Od kilkunastu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w kolejnych edycjach Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Konkurs odbywa się w kilku etapach i nasi uczniowie zawsze dochodzili do dalszych etapów. Tym razem dwie uczennice klasy IV Amelia Dziabas i Wiktoria Reksa uczestniczyły w XXII już edycji tego Konkursu. Etap powiatowy  odbył się 05 marca 2018 roku w Nowych Skalmierzycach. Po ogłoszonych wynikach 12 marca 2018 r. przez SGIPW okazało się, że do etapu rejonowego przeszła Wiktoria Reksa. Przed uczennicą dużo pracy, poszerzanie wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności. Obu dziewczynkom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i jednocześnie Gminy Sośnie.
Życzymy powodzenia Wiktorii  na etapie rejonowym.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”