KOMUNIKATY

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA

W RUCHU DROGOWYM

 

   Corocznie reprezentacja naszej szkoły bierze udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem konkursu jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, 

   Dnia 11.04.2018 r. o godz.9.00 w Zespole Szkół w Sośniach odbyły się eliminacje gminne. Uczestnicy musieli rozwiązać test z wiedzy o ruchu drogowym i przepisach obowiązujących na drodze, a także rozwiązać krzyżówki drogowe. Drugą konkurencją było zespołowe udzielanie pierwszej pomocy. Następnie nasza drużyna musiała pokonać tor przeszkód i przejechać po miasteczku ruchu drogowego.
   W klasyfikacji drużynowej w kategorii szkół podstawowych ekipa z naszej szkoły zajęła II miejsce. Wśród naszych zawodników świetnie spisała się Mirosława Lisiak, która w kategorii dziewcząt zajęła I miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- Igor Żyto z klasy V,

- Roksana Bednarek z klasy VI,

- Mirosława Lisiak z klasy VI,

- Wiktor Wirth z klasy VI.

 Gratulujemy sukcesu!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”