KOMUNIKATY

DZIEŃ WIOSNY

    21 marca to pierwszy Dzień Wiosny. Jak co roku przygotowaliśmy wyjątkowy sposób na spędzenie tego dnia. Od samego rana uczniowie każdej z klas przygotowywali piękne, kolorowe i wysokie palmy wielkanocne. W pracę włączeni zostali również rodzice, którzy chętnie pomogli najmłodszym dzieciom. Wspólne zadanie było nie tylko okazją do coraz większej integracji klasowej i pokoleniowej, ale również do rozmowy na temat tradycji związanych z pierwszym Dniem Wiosny oraz Wielkanocą.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”