,,…Październik złotem dziś powitał- Nauczyciela Dzień.

Kochani drodzy Wychowawcy, bardzo prosimy byście dziś

o wszystkich troskach i kłopotach zapomnieli choć na kilka chwil…”

Piątek 13 października 2017 roku był to radosny , pełen życzeń i uścisków dzień, a zawdzięczamy go najmłodszym – bo PRZEDSZKOLAKOM oraz ich RODZICOM. Tego dnia obok życzeń, okolicznościowych wierszy, piosenek, prezentacji tanecznych i ,,słonecznych” kwiatów w wykonaniu naszych przedszkolaków kierowanych dla Pani Dyrektor, wszystkich NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW OBSŁUGI miło było nam gościć delegację RODZICÓW.

DRODZY RODZICE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ,
ŻYCZENIA ORAZ KWIATY !!!

Dnia 22.09.2017 r.  przedszkolaki brały udział  udział w akcji

„SPRZĄTANIE ŚWIATA”.

Pod opieką nauczycieli i wychowawców posprzątały wybrane miejsca najbliższej okolicy.

WITAMY PO WAKACJACH !!!

Jak to dobrze, że znów jesteśmy w Przedszkolu!

Dwa tygodnie wesołych i może trochę głośnych zabaw w przedszkolu za nami. Wszystkie przedszkolaki, śmiało można powiedzieć, że czują się jak we własnym domu. W bieżącym roku jesteśmy grupą mieszaną, a zdecydowaną zaletą grup mieszanych wiekowo w przedszkolu jest fakt, że dzieci uczą się nawzajem. Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych. Maluszki szybciej uczą się samodzielności, zaś dzieci starsze mogą sprawdzać się w roli opiekunów, co buduje ich poczucie wartości, kompetencji i wyzwala empatię.

Jesteśmy wreszcie razem i życzymy aby kolejny rok dostarczył naszym Przedszkolakom wielu niezapomnianych i radosnych wrażeń.

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

Brały w nim udział dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły. Każda kartka była pięknie i estetycznie wykonana. Dlatego też, jednomyślnie Komisja postanowiła wszystkie kartki nagrodzić. Upominki zostaną wręczone wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratulujemy!!!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za aktywne włączenie się do akcji zbiórki pluszaków dla dzieci chorych na białaczkę ze Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu „Przylądek Nadziei”. Wspólnie z uczniami ZS w Cieszynie zebraliśmy 80 pluszaków, które 05 grudnia zawitały w Dziecięcym Szpitalu. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie Szkoły Podstawowej.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Gorell-Tacik oraz Panu Łukaszowi Tacikowi – rodzicom naszych przedszkolaków, za wspieranie działań i inicjatyw przedszkolnych poprzez zorganizowanie dla dzieci spotkania z przedstawicielami PGNiG. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy i zapraszamy do dalszej współpracy. Dziękujemy również PGNiG Warszawa SA, Oddział Zielona Góra, PMG Wierzchowice za umożliwienie dzieciom z Publicznego Przedszkola w Cieszynie udziału w akcji o charakterze edukacyjnym „Górnik w przedszkolu” w Cieszynie udziału w akcji o charakterze edukacyjnym „Górnik w przedszkolu”.

PODZIĘKOWANIA

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można podziękować żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem „dziękuję”.
Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom Przedszkolaków Publicznego Przedszkola w Cieszynie. Okazana dobroć jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. Słowa wdzięczności kierujemy do: Pana Radka Kapy – taty Marysi – za poświęcenie swojego wolnego czasu na pomalowanie sali Maluszków; Państwa Dybów – rodziców wraz z całą rodziną Adasia – za remont i odnowienie łazienki przedszkolnej.

WYNIKI KONKURSU PT. „CUDAKI – ZIEMNIAKI”

KATEGORIA DZIECI 5-6letnich:
I MIEJSCE – Lena Michalewska
II MIEJSCE – Zuzanna Walas
III MIEJSCE – Krzysztof Pyrka, Marta Wirth

KATEGORIA DZIECI 3-4letnich
I MIEJSCE – Maria Kapa
II MIEJSCE – Mikołaj Luckstaedt, Aleksander Gorell
III MIEJSCE – Maja Malicka, Igor Kisiński

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!