AKTUALNOŚCI

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY


Brały w nim udział dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły. Każda kartka była pięknie i estetycznie wykonana. Dlatego też, jednomyślnie Komisja postanowiła wszystkie kartki nagrodzić. Upominki zostaną wręczone wszystkim uczestnikom konkursu.

Gratulujemy!!!!!


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za aktywne włączenie się do akcji zbiórki pluszaków dla dzieci chorych na białaczkę ze Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu „Przylądek Nadziei”. Wspólnie z uczniami ZS w Cieszynie zebraliśmy 80 pluszaków, które 05 grudnia zawitały w Dziecięcym Szpitalu. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie Szkoły Podstawowej.


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Gorell-Tacik oraz Panu Łukaszowi Tacikowi – rodzicom naszych przedszkolaków, za wspieranie działań i inicjatyw przedszkolnych poprzez zorganizowanie dla dzieci spotkania z przedstawicielami PGNiG. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy i zapraszamy do dalszej współpracy. Dziękujemy również PGNiG Warszawa SA, Oddział Zielona Góra, PMG Wierzchowice za umożliwienie dzieciom z Publicznego Przedszkola w Cieszynie udziału w akcji o charakterze edukacyjnym „Górnik w przedszkolu” w Cieszynie udziału w akcji o charakterze edukacyjnym „Górnik w przedszkolu”.

 

PODZIĘKOWANIA


Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można podziękować żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem „dziękuję”.
Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom Przedszkolaków Publicznego Przedszkola w Cieszynie. Okazana dobroć jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. Słowa wdzięczności kierujemy do: Pana Radka Kapy – taty Marysi – za poświęcenie swojego wolnego czasu na pomalowanie sali Maluszków; Państwa Dybów – rodziców wraz z całą rodziną Adasia – za remont i odnowienie łazienki przedszkolnej.


WYNIKI KONKURSU PT. „CUDAKI – ZIEMNIAKI”


KATEGORIA DZIECI 5-6letnich:
I MIEJSCE – Lena Michalewska
II MIEJSCE – Zuzanna Walas
III MIEJSCE – Krzysztof Pyrka, Marta Wirth

KATEGORIA DZIECI 3-4letnich
I MIEJSCE – Maria Kapa
II MIEJSCE – Mikołaj Luckstaedt, Aleksander Gorell
III MIEJSCE – Maja Malicka, Igor Kisiński


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

 

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Kontynuowana w naszym przedszkolu akcja: „Cała Polska czyta dzieciom” jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijające dziecięcą fantazję, pamięć oraz słownictwo. Wszystkim nam zależy na tym , aby nasze pociechy wyrosły na mądrych, dobrych i wartościowych ludzi – PAMIĘTAJMY JEST NA TO SPOSÓB 
– CZYTAJMY DZIECIOM!!!!!!!!
– CZYTAJMY DZIECIOM!!!!!!!!

Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców i członków najbliższej rodziny do włączenia się w akcję czytania dzieciom. Szczegółowe informacje i terminy u wychowawców grup i terminy u wychowawców grup.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”