CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Kontynuowana w naszym przedszkolu akcja: „Cała Polska czyta dzieciom” jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijające dziecięcą fantazję, pamięć oraz słownictwo. Wszystkim nam zależy na tym , aby nasze pociechy wyrosły na mądrych, dobrych i wartościowych ludzi – PAMIĘTAJMY JEST NA TO SPOSÓB
– CZYTAJMY DZIECIOM!!!!!!!!

Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców i członków najbliższej rodziny do włączenia się w akcję czytania dzieciom. Szczegółowe informacje i terminy u wychowawców grup i terminy u wychowawców grup.