Rok 2018/2019

 

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA pod hasłem:

,, OD MAŁEGO PRZEDSZKOLAKA DO WIELKIEGO POLAKA”

     20 września – przypada właśnie święto, które zostało całkiem niedawno uchwalone przez Sejm, bo 13 września 2013 roku. Święto to, ma przypominać nam, jaką dużą wagę dla społeczeństwa - odgrywa edukacja przedszkolna i jak ważne jest jej popularyzowanie. W naszym przedszkolu, ten dzień był bardzo wyjątkowy! Tym bardziej, gdyż pamiętaliśmy również o tym, że jesteśmy małymi, przedszkolnymi, Polakami. Nasze zabawy, konkursy, zadania oraz barwy ubioru i balonów związane były z barwami i symbolami narodowymi. Wspólnie odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy, który maluszki dopiero się uczą. Zabawom rytmiczno – tanecznym towarzyszyła znana nam piosenka – Jestem Polakiem. Następnie ruszyliśmy w biało- czerwonym korowodzie ulicami naszej miejscowości, aby puścić w niebo nasze marzenia. TO MY – PRZEDSZKOLAKI – JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM, DZIEWCZYNKĄ FAJNĄ I CHŁOPAKIEM. KOCHAMY POLSKĘ Z CAŁYCH SIŁ. CHCEMY, BYŚ RÓWNIEŻ KOCHAŁ JĄ I TY, I TY.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”