WIELKIE SPRZĄTANIE ŚWIATA pod hasłem: "AKCJA - SEGREGACJA"

Po raz kolejny 21 września dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do międzynarodowej kampanii ,,Sprzątanie Świata”. Na wcześniejszych zajęciach dzieci poznały ideę wielkiej akcji, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki, worki na śmieci i wyruszyły na sprzątanie terenu w pobliżu przedszkola oraz naszego placu zabaw. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie, tym bardziej, że w akcje włączyły się osoby dorosłe. Dziękujemy mamie Mikołaja za pomoc!!! Wszystkie zapełnione worki trafiły do śmieci, aby je posegregować. Od dziś nasze przedszkolaki będą pamiętały, że należy dbać o czystość środowiska.