Rok 2018/2019

 

WIELKIE SPRZĄTANIE ŚWIATA pod hasłem: "AKCJA - SEGREGACJA"

     Po raz kolejny 21 września dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do międzynarodowej kampanii ,,Sprzątanie Świata”. Na wcześniejszych zajęciach dzieci poznały ideę wielkiej akcji, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki, worki na śmieci i wyruszyły na sprzątanie terenu w pobliżu przedszkola oraz naszego placu zabaw. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie, tym bardziej, że w akcje włączyły się osoby dorosłe. Dziękujemy mamie Mikołaja za pomoc!!! Wszystkie zapełnione worki trafiły do śmieci, aby je posegregować. Od dziś nasze przedszkolaki będą pamiętały, że należy dbać o czystość środowiska.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”