DZIEŃ CHŁOPAKA! MAŁEGO POLAKA

,,Buzia Twoja uśmiechnięta, w dniu radosnym Twego święta! Przyjmij proszę me życzenia niech się spełnią Twe marzenia.

Ważna dzisiaj taka data: bo to przecież DZIEŃ CHŁOPAKA!

Takie właśnie, były życzenia dla wszystkich chłopaków w dniu ich święta od dziewczynek i pań. Od najmłodszych lat uczymy dzieci, by pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, jak i przedszkola. Równie ważnym świętem jest DZIEŃ CHŁOPCA, który przypada dnia 30 września. Z tej właśnie okazji, w naszym przedszkolu nie zabrakło licznych zabaw i pląsów przy muzyce, kolorowych serduszek wykonanych przez dziewczynki oraz słodkich upominków. Dzień ten upłynął nam w miłej, radosnej i serdecznej atmosferze.