Rok 2016/2017

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

17 listopada 2016 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Bogdaju. Jak zawsze zostaliśmy miło i serdecznie przywitani przez organizatorów. Poziom konkursu był wysoki, a brały w nim udział szkoły z terenu naszej gminy oraz z innych miejscowości. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy nagrodzeni w dwóch kategoriach.
W kategorii solista/ duet z klas I-III Amelia Dziabas i Wiktoria Reksa zdobyły III miejsce, a w kategorii klas IV-VI Weronika Włodarczyk zajęła II miejsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna