Rok 2017/2018

"W każdej szkole są książkowe mole"

 

    27 kwietnia w Szkole Podstawowej w Pawłowie uczennice klasy III: Zuzanna Kisińska, Hanna Olech, Natalia Wirth reprezentowały naszą szkołę w Międzygminnym Konkursie Czytelniczym „W każdej szkole są książkowe mole”. Jego celem było promowanie czytelnictwa wśród dzieci, wzbudzenie zainteresowania książką, a zadaniem było zapoznanie się z wybranymi legendami z Doliny Baryczy.  Dziewczynki już od kilku tygodni solidnie przygotowywały się realizacji podjętego wyzwania. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na napisaniu odpowiedzi na pytania i narysowaniu ilustracji do treści, w drugim etapie musiały odpowiadać ustnie na wylosowane przez siebie pytania.
    Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszyscy uczniowie mogli się pochwalić wiadomościami bogatymi w szczegóły. Rywalizacja była bardzo zacięta, a naszym uczniom należą się wielkie słowa uznania za podjęty trud.

Wyniki konkursu:


Natalia Wirth- I miejsce
Hanna Olech - wyróżnienie


Serdecznie gratulujemy!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”