Rok 2017/2018

Sukces uczniów klasy III
w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Miliczu

 

      Uczniowie klasy III reprezentowali naszą szkołę w konkursie w ramach Wyjątkowych Inicjatyw Edukacyjnych (WIE) CIEKAWE MIEJSCA NASZEGO REGIONU „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”.

     Miło nam poinformować, że inscenizacja przygotowana przez uczniów wywalczyła         I miejsce w kategorii klas I- III. Młodzi aktorzy zaprezentowali kolorowy, radosny spektakl pt. „Żabie wesele w Mojej Woli”, wzbogacony o muzykę, taniec i śpiew. Jury oceniało: dobór repertuaru., kostiumy, ruch sceniczny, ogólny wyraz artystyczny, umiejętności komunikacyjne i poprawnie technicznie nakręcony film.

     Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na Finał Przeglądu Małych Form Teatralnych, który odbędzie się dnia 09.06.2018 roku w Miliczu podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Przed zgromadzoną publicznością odbierzemy nagrodę, zaprezentujemy swoją inscenizację, a później mile spędzimy czas podczas wspólnej zabawy z różnymi, ciekawymi atrakcjami.
Dziękujemy Panu Dariuszowi Berkowi za profesjonalne utrwalenie kamerą naszego wydarzenia. 
Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętego sukcesu, a naszym aktorom serdecznie gratulujemy!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”